Альтанки

Дерев’яні альтанки від виробника в Рівному

Досвід роботи та виробничі ресурси дозволяють нашій столярці пропонувати виготовлення дачних бесідок за стандартними, налагодженим протягом декількох років роботи проектам, і виконання нестандартних виробів за наданими вами ескізами або фото.

Ми виготовляємо садові альтанки з найвищого гатунку ялинової і соснової деревини. У виробництві дачних конструкцій використовуються тільки сухі матеріали, що пройшли камерну сушку. За бажанням замовника можливе виготовлення конструкцій з клеєного бруса, а також з модрини.

У компанії функціонує кілька відділів: власне виробництво, відділ продажів і проектно-конструкторський. Замовлення на стандартні дачні альтанки відправляються в виробничий цех відразу після дзвінка клієнта і узгодження нюансів з менеджером. Якщо ви замовляєте нестандартний варіант, за роботу приймаються конструктори, і креслення направляються на виробництво тільки після повного затвердження проекту. При цьому створюється 3D-модель майбутньої споруди.ї

Найпопулярніші відкриті альтанки – дерев’яні. Матеріалом для їх виготовлення, частіше служать сосна або ялина, рідше їх роблять з модрини. Альтанки з модрини, звичайно, прослужать значно довше, ніж виготовлені з сосни та ялини, але і ціна істотно більша. Відкриті та закриті альтанки, в плані можуть бути прямокутними або квадратними, шестикутними або восьмикутними.

Закриті альтанки – виготовляють такі альтанки частіше з дерева, але іноді з цегли.

Усередині таких альтанок, часто встановлюють барбекю. Для використання в зимовий час – підвішують інфрачервоні обігрівачі.

Галерея наших робіт під індивідуальне замовлення: