Барні стійки

Галерея наших робіт під індивідуальне замовлення:

Виготовлення барних стійок з масиву

“Євростоляр” проектує і займається виготовленням барних стійок на замовлення в Рівному

Приміщення кожного кафе чи ресторану прагне до більшої індивідуальності, за рахунок привнесення в інтер’єр оригінальних архітектурних рішень. Але в багатьох випадках таке прагнення закінчується простим копіюванням дизайну інших закладів. Одним з топових правил залишається правило правильного розташування барної стійки. Те, на що звертає увагу відвідувач чудового бару. Завжди блискуча і принадна. Зазиває кожного відчути себе бажаним і успішним в очах оточуючих. І дарує можливість втомити спрагу приголомшливими коктейлями.

Елітна барна стійка є однією з головних складових успішного бару. Дійсно, важко уявити собі розкішний бар без цього ключового елемента. Виготовлені на замовлення барні стійки з дерева для кафе стали настільки популярними меблями, що багато хто прагне навіть вдома, на своїй кухні, в їдальні, а в деяких випадках і в вітальні встановити оригінальну і естетичну стійку. Встановивши такий незвичайний предмет меблів, господар будинку зі звичайного домосіда як за помахом чарівної палички перетворюється в колоритного бармена, який веде невимушену розмову з гостями відвідувачами свого закладу.

Виготовлення барної стійки з дерева в м.Рівне

Як зробити вибір барної стійки?

Безумовно, перед тим як встановити у себе в кафе, ресторан або будинку елітну барну стійку потрібно пройти шлях з декількох визначальних кроків. Дозвольте нам столярному цеху “Євростоляр” з 20-річним стажем вам допомогти! Займаючись виготовленням барних стійок з дерева на замовлення тривалий час, ми розробили кроки для правильного вибору стійки. Дотримуючись яких, ви зможете встановити у себе нову елітну барну стійку з дерева в найкоротші терміни. Спочатку проводяться виміри приміщення, де буде встановлена ​​ця специфічна частина інтер’єру. Для здійснення таких вимірювань потрібно добре розбиратися в архітектурі і розуміти що всі розміри повинні проводиться з точним масштабуванням. Щоб уникнути в майбутньому проблем при експлуатації барной стоїки.

І довжина, і ширина, і розташування вікон і дверей мають значення. Дійсно правильні розміри з дотриманням всіх величин можуть зробити тільки фахівці. Замовляючи стійку, потурбуйтеся заздалегідь, щоб ця послуга була включена в ваше замовлення.

Проектування барної стійки в Рівному

Після того як всі потрібні розміри і параметри записані, приходить час для наступного відповідального кроку проектування. Цим, безумовно, займається сам виробник барної стійки. На цьому кроці нашими досвідченими дизайнерами створюється проект для виготовлення майбутньої барної стійки. Враховується всі деталі які можуть впливати на правильність установки, виключаються всі моменти які можуть стати перешкодою.

Стійка повинна бути вписуватися в загальний інтер’єр. Таким чином, щоб не руйнувати його гармонійність. Для приміщень з порівняно невеликою площею краще підійде дизайн комбінованої барної стійки. Для приміщень великих розмірів добре виглядатимуть елітні стійки з декоративними металевими деталями, що мають плавні вигини. Також сюди підходять барні стійки оснащені підсвіткою.

Вибір індивідуального проекту

Після створення креслення і комп’ютерної моделі. Ви повинні схвалити один з найбільш прийнятних варіантів для вашого приміщення. Найцікавішим моментом, безумовно є вибір індивідуального дизайну барної стійки з дерева. Тут ми намагаємося врахувати всі ваші побажання і максимально втілити їх в кінцевому виробі. Оскільки ваші бажання для нас – закон, ви маєте право скоригувати, поправити, а, можливо навіть істотно змінити запропонований вам проект барної стійки, відповідно до вашого індивідуального смаку.

Каталог готових рішень

Ви можете не стримувати свою фантазію, або вибрати варіант із запропонованих каталогів барних стійок від “Євростоляр” в Рівному. Так само тут ви можете вибрати матеріал і покриття для майбутніх меблів. Це можуть бути цінні породи деревини, граніт, мармур або інші. При створенні стійки можуть використовуватися різні поєднання декоративних матеріалів. Саме вибір правильного дизайну надасть вашій барній стійці оригінальність і неповторність. Дизайн барної стійки з дерева розроблений і затверджений! Тепер ми виготовимо Вашу ексклюзивну стійку за допомогою сучасного обладнання. Використовуючи матеріали вибрані вами. Всі предмети меблів виготовляються в прийнятні терміни. Далі залишиться тільки встановити. Ми самі здійснимо доставку і правильний монтаж конструкції в приміщенні.