Дитячі

Галерея наших робіт під індивідуальне замовлення:

На сучасному ринку представлена ​​величезна кількість дитячих кімнат, серед яких легко заплутатися. Далеко не кожна з них здатна повністю задовольнити вимоги дбайливих батьків. Підкреслити індивідуальність і підштовхнути до нових занять улюбленої дитини.

Але, у вас завжди є можливість створити унікальний проект, який повністю задовольнить всі ваші, і вашого малюка, потреби. Наші співробітники допоможуть у виборі екологічного матеріалу і відповідного кольору, який повністю підійде під Ваші бажання

Скільки це коштує? Ви здивуєтеся, але зовсім не дорого. Часи, коли меблі на замовлення в Рівному могли дозволити тільки забезпечені люди, пройшли. Зараз вони доступні всім, і кожен може отримати ідеальне співвідношення ціни і якості.

Як дізнатися ціну за роботу? Приблизну вартість наших послуг Ви можете дізнатися за контактним телефоном. Кінцеву вартість Вам повідомить наш фахівець під час виміру.

Будь-якому батькові хочеться створити кращі умови для дитини. Тому кімната, де він проводить більшу частину часу, облаштовується ретельно і з любов’ю.

Особливу увагу слід приділити меблям. Вони повинні бути практичні і універсальні, колоритні та функціональні. Всім цим вимогам відповідає дитячі меблі на замовлення Рівне за індивідуальними розмірами від столярного цеху “Євростоляр”.

Безпека і універсальність
До жодного виду меблювання не пред’являється стільки вимог, як до обстановки кімнати дитини. Дитячі меблі від виробника на замовлення в Рівному, які пропонує компанія “Євростоляр”, відповідає найсуворішим критеріям, адже вона:

  • Екологічна, оскільки виготовляється з масиву натурального дерева і інших матеріалів, що не виділяють речовин, здатних завдати шкоди здоров’ю
  • Функціональна, адже наповнення корпусних меблів і тумб столів спроектовано таким чином, щоб вмістити безліч предметів – від одягу і іграшок, до підручників і олівців
  • Безпечна, так як геометрія кожного предмета меблювання ретельно продумана, щоб дитина не отримала травму, випадково наткнувшись на гострий кут під час гри
  • Практична. Спеціальні покриття, з яких легко видаляються будь-які типи забруднень, забезпечують підвищену стійкість до ударів та вібрації, мінімізують ймовірність появи подряпин або відколів, що гарантує довгий термін експлуатації

Переваги послуги

Виготовлення дитячих меблів в Рівному на замовлення допомагає вирішити проблему створення ідеальних умов для дитини навіть в невеликій кімнаті або приміщенні з індивідуальними особливостями планування. Кожен предмет меблів буде мати розміри, що дозволяють точно вписуватись в виділений для нього простір. При цьому залишиться цілком достатньо вільного місця, де можна гратись дитині.

Ще однією перевагою послуги є безпосередня участь покупця в формуванні дизайну кожного предмета обстановки. Клієнт зможе замовити колір, варіант декору і стиль оформлення кожної шафи, комода, стола, тумби, виходячи з власних уподобань. Кімната дитини буде виглядати саме так, як ви хотіли.

На сайті компанії Євростоляр неважко замовити меблі для дитячої кімнати в м. Рівне. Тут ви знайдете те, що потрібно, адже асортимент пропонованих предметів обстановки надзвичайно широкий.

З безлічі варіантів можна вибрати відповідний за ціною і споживчими властивостями. Доставка товару за адресою виконується в обумовлені терміни і час, зручний покупцеві.