Комоди і тумби

Галерея наших робіт під індивідуальне замовлення:

Комоди і тумби – хороші помічники в будь-якому інтер’єрі. Не завжди хочеться купляти величезну шафу, яка займе півкімнати, а ось тумбочка, компактний комод здатні і речі вмістити, і красу не порушити. Пройшли часи, коли однотипні комоди і тумби наводили тугу своїм похмурим дизайном. Ми пропонуємо моделі всіх стилів і забарвлень.

Тумби для ТВ, комоди ставлять в вітальню або спальню – там вони прекрасно справляються з функцією зберігання речей. Купити великий комод можна і на кухню – так він допоможе заховати частину посуду, крупи, спеції. Спробуйте, і ви оціните, наскільки зручно під час готування відкривати комод або високу тумбу, а не тягнутися за кожною дрібницею на верхні полиці кухонного гарнітура.

У дитячу мами люблять ставити тумби і пеленальні комоди, щоб можна було тримати потрібні речі під рукою в процесі догляду за малюком. Комод або невелику тумбу для взуття зручно поставити в передпокій – там відразу стане більше порядку. До речі, купувати тумби і недорогі комоди тепер можна онлайн на нашому сайті. Це зручно і вигідно.