Шафи купе

Галерея наших робіт під індивідуальне замовлення:

Шафи-купе – це недорогі меблі, які підходять для будь-якої кімнати. Це універсальні меблі для типових міських квартир, заміських будинків і офісів. Серед плюсів – це велика місткість, обумовлена ​​раціональним використанням всього внутрішнього обсягу.

Вони стійкі до навантажень, тому крім одягу тут можна зберігати великі побутові прилади та інші речі. Важлива перевага, яке буде цікаво власникам малогабаритних квартир – це те, що такі меблі не потребують додаткового простору для відкриття дверей, на відміну від дверних шаф. Часто економія простору виявляється головним аргументом для покупців.

Наша компанія займається продажем і виготовленням шаф-купе на замовлення в Рівному, тому якщо ви зацікавлені в покупці, то ви можете вивчити каталог на сайті. Різноманітність вибору дозволяє підібрати шафу купе за своїми уподобаннями.

У чому плюси від покупки шафи-купе?

У нас можна замовити шафу-купе місті Рівне, вибравши серед готових рішень на сайті, або оформивши замовлення на виготовлення шафи-купе за вашим проектом – вартість буде визначатися на підставі складності робіт. Також наша фабрика виготовляє меблі з нуля, грунтуючись на ваших особистих побажаннях.

Велика місткість, що дозволяє зберігати багато речей. Зовнішній вигляд оманливий – всередині він набагато просторіший, ніж це може здатися при поверхневому огляді. Тут можна зберігати побутові прилади, звільняючи місце в кімнаті.
Для візуального розширення простору краще підібрати конструкції з дзеркальними фасадами. Дзеркало покрито плівкою, тому можна не боятися осколків, якщо воно розіб’ється.

Вони універсальні, тому підходять для будь-якої кімнати.
За допомогою шафи-купе можна підкреслити дизайн інтер’єру, зробивши ці меблі доповненням, або акцентувати на них увагу.

Переваги від покупки шафи-купе у виробника
Купівля шафи-купе в нас – це вірне рішення за розумну ціну. Ви отримуєте якісні меблі, виготовлені з екологічно чистих матеріалів, за допомогою яких ви зможете підтримувати порядок в квартирі.

У жителів Рівного і області є можливість купити шафу-купе безпосередньо від виробника – столярного цеху «Євростоляр» Рівне. Для цього потрібно залишити онлайн-заявку на сайті, або зателефонувати нам за контактним номером телефону. Можливий попередній виїзд нашого замірщика.