Сходи

Столярний цех “Євростоляр” займається виготовленням та встановленням дерев’яних сходів в Рівному між поверхами. Так як ми є виробниками сходів в місті Рівне – ціна дерев’яних сходів буде найнижчою.

Маршові сходи

Дерев’яні маршові сходи, являються одним з найбільш затребуваних на ринку видом сходів. Це обумовлено в першу чергу тим, що такий варіант зручний для переміщення між поверхами як людей, так і різних предметів. Так само такий тип сходів використовується в більшості проектів заміських будинків і котеджів.

Існує два основних види маршових сходів – це прямі сходи і Г-подібні. Прямі сходи використовується в основному в будинках з 3-ма поверхами і вище, оскільки тільки така конструкція сходів дозволяє заощадити простір. Г-образні маршові сходи використовуються в основному в 2-х поверхових будинках, оскільки таким чином можна заощадити місце, розмістивши сходи в кутку приміщення. Якщо такі сходи встановлюється в кутку і мають огорожу, то поворотна ділянка, включаючи ступеньки, тятиву і огорожу кріпиться на опорному (кутовому) стовпі.

Зовнішній вигляд маршових сходів може бути як простим і в той же час витонченим, так і досить таки багатим і красивим.

Гвинтові сходи

Гвинтові дерев’яні сходи представляють собою компактну і в той же час витончену конструкцію. В основному гвинтові сходи встановлюють з метою економії простору, але не дивлячись на свою досить таки компактну форму, конструктивна особливість таких сходів дозволяє не тільки заощадити простір, але і додати інтер’єру в якому вона встановлена ​​досить таки привабливий вигляд.

Багато хто вибирає установку саме гвинтових сходів, оскільки її можна розташувати не тільки біля несучої стіни, але і в центрі приміщення, в цьому випадку опорою служить так званий «центральний стовп», щаблі розташовуються навколо цього стовпа.

Перила бувають як повністю безперервні до самого верху (вигнутий гладкий профіль), так і сегментовані, тобто що складаються з невеликих частин.

При виготовленні гвинтових сходів з дерева використовуються такі породи, як бук, дуб, сосна.

Галерея наших робіт під індивідуальне замовлення: