Столи

ЗАМОВИТИ СТІЛ З МАСИВУ ДЕРЕВА

Домашній затишок і комфорт у кожної людини асоціюється з великим столом, за яким вечорами збираються рідні та близькі. Талановиті і кваліфіковані майстри столярної майстерні ЄВРОСТОЛЯР РІВНЕ виготовлять такий стіл за індивідуальним проектом замовника і забезпечать його практичність і довговічність. Також наші фахівці пропонують виробництво ексклюзивних офісних, письмових, журнальних та інших столів різного призначення.

Дерев’яні столи ЄВРОСТОЛЯР – українські традиції якості і гостинності!

Столи Євростоляр Рівне – це:

Натуральна деревина високої якості – основу столів ми виготовляємо з масиву деревини цінних порід – дуба, горіха, модрини, ясеня і т.д. Ми відкриті до експериментів і комбінування декількох видів сировини, фактур і типів поверхонь, що створює унікальний естетичний ефект. Дерев’яні столи ЄВРОСТОЛЯР прослужать довго, завдяки чудовим практичним властивостям української сировини високої якості.
Різноманітність стилів, розмірів і форм – розкішні урочисті, класичні столи, різьбленні фактури, стильні, лаконічні моделі сучасної естетики, дизайнерські столи в стилі вінтаж, – все це пропозиції майстрів Євростоляр. Також, на розсуд клієнта залишається форма і розміри столів, які стануть справжньою окрасою вашого будинку.
Професійний сервіс – все співробітники нашої компанії мають високу кваліфікацію, проведуть консультацію і врахують всі побажання клієнта.

ВАРТІСТЬ СТОЛІВ ІЗ МАСИВУ

Як правило у нас замовляють столи з масиву дуба за своїм розміром або кресленням. Щоб дізнатися вартість саме Вашого столу зателефонуйте нам: +38 (068) 553 67 38

Галерея наших робіт під індивідуальне замовлення: