Вітальні

Вибирати меблі для вітальні – заняття дуже відповідальне, адже саме в цьому приміщенні збираються домочадці і гості для приємного проведення часу. Якість дозвілля багато в чому буде залежати від зручності і функціональності обстановки. Навіть невелику кімнату можна оформити так, що в ній помістяться шафа з речами, шкаф для посуду, диван, обідній стіл, зона для танців і дитячих ігор. Правда, домогтися цього за допомогою готових комплектів практично неможливо: якісні гарнітури робляться в індивідуальному порядку. Столярка «Євростоляр» вже більше 20 років виготовляє меблі для вітальні під замовлення для жителів м. Рівне і всієї України.

Як вибрати меблі для вітальні

Перш ніж замовити гарнітур або окремі предмети меблювання заздалегідь визначитеся з наступними параметрами.

Типи і призначення. Продумайте, які саме меблі ви хочете мати у вітальні. Це багато в чому залежить від призначення приміщення. Наприклад, при наявності обідньої зони на кухні стіл у вітальні буде зайвим, а якщо ви збираєтеся залишати гостей на нічліг, подбайте про те, щоб крісла та дивани легко трансформувалися в спальні місця. Традиційно в цій кімнаті встановлюють стінки і дивани з журнальними столиками, комбінують шафи зі стелажами та тумбами під телевізор.

Функціональність. Вітальня на замовлення може призначатися для одного або відразу декількох цілей. Так, складаний стіл дозволить звільняти місце для танців, а тумбу під телевізор можна використовувати як сховище для газет або постільної білизни.

Довговічність. Якщо ви хочете обставити вітальню добротними виробами, які прослужать багатьом поколінням сім’ї, вибирайте більш дорогий за ціною масив. А якщо ви плануєте періодично міняти обстановку в квартирі, то можна замовити шафи і тумби з недорогих матеріалів.

Розміри. Габарити меблів повинні відповідати вашій вітальні. Маленькі кімнати краще обставляти вбудованими гарнітурами, місткими шафами-купе, кутовими диванами, бажано світлих тонів. Для великих приміщень підійдуть масивні конструкції.
Замовляючи у нас вітальні за індивідуальними розмірами, ви отримуєте уважне обслуговування, оперативне виконання і безкоштовні послуги замірщика. Попередньо ми розробляємо дизайн-проект, за допомогою якого ви зможете оцінити зовнішній вигляд вітальні і при бажанні внести необхідні правки. Ми готові втілити в життя будь-які ідеї і недорого створити якісні функціональні гарнітури, які стануть справжньою окрасою вашого будинку.

Галерея наших робіт під індивідуальне замовлення: